KONST / Litografier / Färglitografi 12143117
nr 1214 3117
Alvar Sunol
(f. 1935), Spanien
Färglitografi, Alvar Sunol (f. 1935), Sverige. Signerad, daterad 26/75. Motivet: 47x67 cm
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:41:28
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Alvar Sunol
Läs mer om Alvar Sunol